https://elektrosnab.ua

Інформація про компанію ЕлектроСНАБ

ЕлектроСНАБ працює з 2004 року і спеціалізується на оптовій торгівлі та адресній доставці електротоварів в роздрібну мережу, магазини супермаркети Кривого Рогу та регіона. А також, завдяки довгостроковим відносинам з будівельними організаціями, компанія комплектує електротехнічною продукцією об'єкти будівництва.

ЕлектроСНАБ реалізує проєкти з дистрибуції електротоварів в місті Кривий Ріг та навколишніх населених пунктах, має штат торгових представників, які регулярно відвідують торгівельні точки. Наші менеджери допомагають продавцеві наповнювати вітрини актуальними товарами, для виконання заявок за пропонованою нами продукцією, а також надають технічну інформацію і сертифікати.

Перевагами роботи з компанією ЕлектроСНАБ для наших клієнтів є:

Багаторічний досвід роботи з корпоративними клієнтами. Ми пропонуємо комплексний підхід до питання закупівлі електропобутових приладів.

Великий перелік продукції в наявності, що дозволяє повністю задовольнити потреби у світлотехнічній, електротехнічній, а також кабельно-провідниковій продукції. Ми пропонуємо наступні бренди: АСКО-УКЕРМ, EATON, SCHNEIDER, DIGITOP, PHILIPS, NIK,ZUBR,VIKO,ECOHOME, LOGA, SVITTEX,DELUX,ERKA,INTERTOOL,ECOSOFT

Найнижчі ціни в регіоні на світлотехнічну продукцію, диференціальні автомати, Комутаційне обладнання, Реле, Сенсори руху, Розетки - таймери, Силові автоматичні вимикачі, Стабілізатори напруги, Лічильники, Перемикачі, Електродвигуни, Автоматичні вимикачі, та багато іншого.

Безкоштовна адресна доставка товарів прямо до вашого об'єкту, офісу, або будинку здійснюється нашою компанією - за умови замовлення від 2000 грн.

Супровід поставок сертифікатами якості та необхідною технічною документацією, зразками продукції, каталогами. Оперативність і своєчасність виконання заявок.

Персональне закріплення менеджера за клієнтом.

На сьогоднішній день нашими постійними клієнтами є близько 1000 торговельних і будівельних організацій, які регулярно здійснюють закупівлі. Наш професіоналізм і якість проведеної роботи може підтвердити високий рівень лояльності в кожній торговій точці міста.

Для зручності наших клієнтів увесь асортимент продукції представлений у інтернет-магазині Elektrosnab.ua, який дає додаткові можливості для спілкування з нашими клієнтами, а також це інформативний і зручний сайт, для швидкого підбору необхідного товару. 

Завантажити презентацію PDF

Товар додано до списку бажань
Товар доданий для порівняння.

Сайт використовує файли cookie.