Кабель АВВГ 3х70+1х35 алюминиевый монтажный

* изображение товара на сайте может отличаться от фактического

Кабель АВВГ 3х70 + 1х35 алюмінієвий монтажний

2188
В наявності (доставка 1-3 дні)
158,60 ₴

Марка: АВВГ 3х70 + 1х35 алюмінієвий монтажний
Матеріал струмопровідної жили: Алюмінієва
Кількість робочих жил

Призначення Алюмінієвого кабелю АВВГ 3х6

АВВГ, як і кабель ВВГ, призначений для передачі і розподілу електроенергії по електричній мережі з напругою від 660 до 1000В, в залежності від перетину і кількості жил кабелю, з частотою в мережі 50 Герц.

Нормальна температура експлуатації кабелю становить від -50 до +50 градусів Цельсія. 
Стандартна температура багатьох кабелів для розподілу електроенергії становить до +70, але кабель може витримувати недовгі перевантаження з нагріванням до 80 градусів, монтаж кабелю здійснюється при температурі від -15 градусів до +50.

Обов'язковою умовою монтажу кабелю АВВГ має бути дотримання монтажного вигину, щоб уникнути пошкодження ізоляції, особливо при встановленні в приміщенні з низькою температурою.

Вигин кабелю для одножильної моножили становить 10 діаметрів використовуваного кабелю, а для багатожильного - 7,5.

Внутрішній монтаж АВВГ

  • Різні способи монтажу АВВГ збільшують термін експлуатації кабелю, не псують естетичний вигляд приміщень і підвищують безпеку як для оточуючих, так і для самого приміщення.
  • Укладання кабелю АВВГ в штроби в стіні - найчастіше використовується в побуті і житлових приміщеннях де важливий естетичний вигляд з подальшим маскуванням місця укладання.

Зовнішній монтаж АВВГ

Монтаж з відкритим прокладанням кабелю повинен здійснюватися по перекриттях і поверхонях приміщень, які не підтримують горіння, і виключають можливість механічного пошкодження кабелю, один з варіантів це укладання в металлорукав , кабельні лотки, або монтаж кабеля по повітряній трасі із застосуванням підтримуючого троса і застосуванням анкерних натяжних затискачів .

Монтаж  у землі

Кабель АВВГ , як і ВВГ, виключає прокладання в землі, траншеях або будь-якій подібної зоні, оскільки ізоляція кабелю не дозволяє витримувати вплив грунту, в такому випадку кабель буде пошкоджений і виведений з ладу.

Кабель АВВГ - повна і більш дешева альтернатива кабелю ВВГ, оскільки ціна алюмінію в три рази дешевше міді, але може експлуатуватися при тих же умовах що і мідь і виконувати свої завдання на рівні з більш дорогим мідним варіантом.

: 3 + 1
Перетин жили кв. кв. мм: 70, 35
Допустима струмова навантаження на 1 жилу: 167 (А)
Потужність в мережі 380V з 3 фазою: 109,9 кВт
Максимальний струм короткого замикання для 1 сек: 4, 95 кА (кілоампер)
Зовнішній діаметр кабелю, мм: 28,7
Товщина ізоляції кабелю: мм: 1,4
Номінальна напруга, до: 660 В
Максимальна напруга, до : 720 В
Номінальна частота: 50 Гц
Матеріал оболонки: ПВХ - пластикат
Температура експлуатації: від -50 ° С до + 50 ° С

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
100 5% до 793,00 ₴

Для отримання спеціальної ціни зв'яжіться з менеджером для уточнення деталей вашого замовлення

Можливо вам також сподобається

Призначення Алюмінієвого кабелю АВВГ 3х70 + 1х35

Кабель АВВГ, як і кабель ВВГ, призначений для передачі та розподілу електроенергії по електричній мережі з напругою від 660 до 1000, в залежності від перетину і кількості жил кабелю, з частотою в мережі 50 Герц.

Нормальна температура експлуатації кабелю становить від -50 до +50 градусів Цельсія. 
Стандартна температура багатьох кабелів для розподілу електроенергії становить до +70, але кабель може витримувати недовгі перевантаження з нагріванням до 80 градусів, монтаж кабелю здійснюється за температурою від -15 градусів до +50.

Обов'язковою умовою монтажу кабелю АВВГ має бути дотримання монтажного вигину, щоб уникнути пошкодження ізоляції, особливо при прокладанні у приміщенні з низькою температурою.

Вигин кабелю для одножильної моножили становить 10 діаметрів використовуваного кабелю, а для багатожильного 7,5.

Прихований монтаж кабелю АВВГ

  • Різні способи монтажу АВВГ збільшують термін експлуатації кабелю, не псують естетичний вигляд приміщень і підвищують безпеку як для оточуючих, так і для самого приміщення.
  • Укладання кабелю АВВГ в штроби у стіні - найчастіше використовується в побуті і житлових приміщеннях, де є важливий естетичний вигляд з подальшим маскуванням місця укладання.

Зовнішній монтаж кабелю АВВГ

Монтаж з відкритим прокладанням кабелю повинен здійснюватися по перекриттях і поверхнях приміщення, які не підтримують горіння, і виключають можливість механічного пошкодження кабелю, один з варіантів це укладання в металорукав, кабельні лотки, або пустити кабель по повітряній трасі із застосуванням підтримуючого троса та  анкерних натяжних затискачів.

Монтаж у землю

Кабель АВВГ, як і ВВГ, виключає прокладання в землі, траншеях або в будь-якій подібній зоні, оскільки ізоляція кабелю не дозволяє витримувати плив грунту, в цьому випадку кабель буде пошкоджений і виведений з ладу.

Кабель АВВГ - повна і більш дешева альтернатива кабелю ВВГ оскільки ціна алюмінію в три рази дешевше міді, але може експлуатуватися при тих же умовах, що і мідь, і виконувати свої завдання на рівні з більш дорогим мідним варіантом.

Матеріал
Алюміній
Кількість жил
4 жили
Тип монтажу
Зовнішній
Тип
АВВГ
Перетин, кв.мм
70,0
Відгуків немає

Акційні пропозиції

16 інших товарів в цій категорії:

Товар додано до списку бажань
Товар доданий для порівняння.

Сайт використовує файли cookie.